14. Informel I.

Autor: Peter Majerik

signováno a datováno vpravo dole, zasleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1966
Šířka: 60 cm, výška: 41 cm, rámování: 46 x 65 cm

Konec dražby: 11.12.2018 18:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 900 Kč