Informel II.

Autor: Peter Majerik

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1966
Šířka: 39 cm, výška: 59 cm, rámování: 64 x 43 cm

Konec dražby: 11.12.2018 18:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč