29. Zimní vesnice

Autor: Julius Klever
(1850 Tartu, Estonsko - 1924 Petrohrad, Rusko)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 46 x 57 cm

Konec dražby: 28.01.2019 19:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč