6. Vysoké nebe

Autor: Oldřich Blažíček
(1887 Slavkovice - 1953 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, doba vzniku 1934, původní blondel rám s věnovacím štítkem, konzultováno s PhDr Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen. Obraz byl od doby svého vzniku chráněn sklem, je ve vynikajícím původním stavu bez jakýkoliv restaurátorských zásahů
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 81 x 61 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 11.12.2018 18:17

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč