91. Chalupy

Autor: Oldřich Blažíček
(1887 Slavkovice - 1953 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu štítek původního majitele a výstavní razítko galerie Dolmen, publikováno v autorově monografii pod číslem 649. na straně 334. Konzultováno s PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou. Certifikát pravosti přiložen.
Technika: olej na kartonu, datace: 1940
Šířka: 57 cm, výška: 37 cm, rámování: 57 x 77 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:52 SEČ

Zbývá: 11d 1h 9m 13s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč