39. Drůbež na dvoře

Autor: H. Růžičková

signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1926
Šířka: 44 cm, výška: 40 cm, rámování: 53 x 57 cm

Konec dražby: 11.12.2018 19:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč