Březová alej

Autor: H. Růžičková

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 56 cm, rámování: 68 x 48 cm

Konec dražby: 04.03.2019 21:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč