Za zásluhy

Autor: Antonín Odehnal
(1878 ? - 1957 Praha)

dva bronzové reliéfy umístěné do kůží potaženého orámování, vespodu štítek s věnováním v roce 1934, možno zavěsit a opřít o zadní opěru
Datace: 20. století
Rámování: 40 x 69

Konec dražby: 11.12.2018 20:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč