104. Sklenice
Čiré sklo s červeno-zlatým přejímáním zdobené leptem.
Datace: 19. století
Výška: 12 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.12.2018 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč