104. Trpaslíci
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 25,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 29,5 x 23 cm
Konec dražby: 15.03.2023 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč