118. Abstrakce

Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)

signováno vprovo nahoře
Technika: olej na překližce
Šířka: 55,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 68 cm

Konec dražby: 07.12.2017 19:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč