Sešlost

Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)

signováno vpravo nahoře, na desce
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 26,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 10.02.2020 22:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč