164. Ženské akty

Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)

konvolut 2 kreseb, volné listy
výška od 47 do 53 cm
šířka od 36 do 40 cm
signováno
Technika: kresba
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč