Koupelna

Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)

signováno vpravo nahoře, zaskleno
Šířka: 29 cm, výška: 38 cm, rámování: 41,5 x 32 cm

Konec dražby: 28.01.2020 20:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč