Sedící žena

Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)

signováno a datováno vpravo nahoře
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1941
Šířka: 36,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 21:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč