41. Nikdy válku

Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)

signováno vpravo nahoře, na reversu přípis
Technika: olej na překližce
Šířka: 69 cm, výška: 66 cm, rámování: 80,5 x 83,5 cm

Konec dražby: 26.09.2017 18:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 000 Kč