86. Ženský akt

Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 18 cm, rámování: 41 x 67 cm

Konec dražby: 10.08.2021 21:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč