Pražské střechy

Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)

Signováno vpravo dole, volný list
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 28 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 19:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč