Ulice při rozbřesku

Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)

Signováno a datováno vpravo nahoře, volný list
Technika: kresba, materiál: papír, datace: 1946
Šířka: 16,5 cm, výška: 17,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč