29. Zimní podvečer

Autor: Augustin Nezval
(1901 ? - ?)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1954
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 67 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:14 SEČ

Zbývá: 7d 20h 14m 34s

Vyvolávací cena: 2 800 Kč