62. Chaloupka u rybníka

Autor: Augustin Nezval
(1901 ? - ?)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 33 cm, rámování: 49 x 63 cm

Konec dražby: 14.07.2019 13:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč