Na potoce v zimě

Autor: Augustin Nezval
(1901 ? - ?)

Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, orámováno, zaskleno
Technika: olej na dřevě, datace: 1955
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 67 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 600 Kč