12. Zbojník

Autor: Mikoláš Aleš
(1852 Mirotice - 1913 Praha)

signováno a datováno vpravo dole v kameni, paspartováno, zaskleno, pravděpodobně pozdější otisk
Datace: 1899
Šířka: 18 cm, výška: 34 cm, rámování: 44,5 x 29 cm

Konec dražby: 14.07.2019 12:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč