Pocta Aloisu Jiráskovi

Autor: Mikoláš Aleš
(1852 Mirotice - 1913 Praha)

signováno dole uprostřed, rámováno
Technika: kresba, datace: 1901
Šířka: 65,5 cm, výška: 86 cm, rámování: 90 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 22:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč