3. Z moravské Vysočiny

Autor: Karel Schauer
(1905 Vysoké Mýto - ?)

signováno vpravo dole, na reversu původní autorský štítek
Technika: olej na kartonu, datace: 1947
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 48 x 63 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:01 SELČ

Zbývá: 20d 7h 0m 0s

Vyvolávací cena: 1 800 Kč