Zimní nálada

Autor: Karel Schauer
(1905 Vysoké Mýto - ?)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek. Zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1942
Šířka: 33 cm, výška: 25 cm, rámování: 32 x 40 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč