Zimní les

Autor: Karel Schauer
(1905 Vysoké Mýto - ?)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 78 cm, výška: 61 cm, rámování: 74 x 90

Konec dražby: 17.09.2019 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč