220. Kytice vlčích máků

Autor: Bohuš Jágr
(1907 Brno - 1996 ?)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 20 cm, rámování: 47,7 x 55,7 cm

Konec dražby: 06.11.2018 21:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč