114. Postavy v modrých kalhotech

Autor: Václav Bláha jr.
(1949 Praha)

Signováno vpravo dole tužkou, natržený horní okraj, číslováno vlevo dole 88/100, paspartováno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1980
Šířka: 29,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 60 x 43,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.12.2018 19:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč