Květiny ve váze

Autor: Ludmila Stará Hrubová Hoffmannová
(1882)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Datace: 1933
Šířka: 49 cm, výška: 69 cm, rámování: 83 x 63 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč