120. Tetřívci na louce

Autor: Václav Formánek
(1907 Kostelec nad Orlicí)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 76 x 67 cm

Konec dražby: 07.12.2017 19:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 650 Kč