120. Tetřívci na louce
Autor: Václav Formánek
(1907 Kostelec nad Orlicí)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 76 x 67 cm
Konec dražby: 07.12.2017 19:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 650 Kč