82. Zima v lukách
Autor: Václav Formánek
(1907 Kostelec nad Orlicí)
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1944
Šířka: 80 cm, výška: 40 cm, rámování: 50,5 x 90,5 cm
Konec dražby: 12.06.2018 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč