176. Kopcovitá krajina
Autor: Miroslav Bravenec
(1945 Terezín (Hodonín) - 2011)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1960
Šířka: 48 cm, výška: 34 cm, rámování: 44 x 58
Konec dražby: 08.08.2022 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč