246. Břízy
Autor: Bohumír Jaroněk
(1866 Zlín - 1933 Zlín)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 49 cm, výška: 58 cm, rámování: 64 x 55 cm
Konec dražby: 22.07.2020 22:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč