Štramberk

Autor: Bohumír Jaroněk
(1866 Zlín - 1933 Zlín)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt, materiál: kolorováno
Šířka: 54 cm, výška: 70 cm, rámování: 77 x 61 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč