4. Štramberk
Autor: Bohumír Jaroněk
(1866 Zlín - 1933 Zlín)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt, materiál: kolorováno
Šířka: 54 cm, výška: 70 cm, rámování: 77 x 61 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč