Akt

Autor: František Pavelka
(1894 Nechanice - 1948 Praha)

signováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: lept
Šířka: 11 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 23 x 15 cm

Konec dražby: 12.07.2022 21:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč