Ženský portrét

Autor: František Pavelka
(1894 Nechanice - 1948 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1928
Šířka: 36 cm, výška: 46 cm, rámování: 88 x 70 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 07.06.2021 19:16 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč


Pro účast v aukci se stačí přihlásit

Přihlásit se nebo Registrovat