34. Ženský portrét

Autor: František Pavelka
(1894 Nechanice - 1948 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1928
Šířka: 36 cm, výška: 46 cm, rámování: 88 x 70 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 07.06.2021 19:16 SELČ


Aktuální cena: Dostupné po přihlášení

Zbývá: 28d 8h 56m 9s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat