2. Návrh kašny pro Šternberský palác

Autor: Jiří Seifert
(1932 Praha - 1999 Řevnice)

originální kresba návrhu na kašnu pro Šternberský palác v Praze, na rubu rozvaha nad vodotečí, signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1997
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: volně

Konec dražby: 13.12.2018 18:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč