Slunce
Autor: Jan Kutálek
(1917 Praha - 1987 Praha)
Značeno na zadní straně díla
Materiál: pálená glazovaná hlína
Rámování: průměr cca. 26,5 cm
Konec dražby: 08.04.2024 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč