PF 1976

Autor: Jan Kutálek
(1917 Praha - 1987 Praha)

keramické PF, dar přímo od autora posledním majitelům, glazovaná keramika, signováno
Výška: 12 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.12.2018 19:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč