64. Slunce
Autor: Jan Kutálek
(1917 Praha - 1987 Praha)
nástěnná plastika, dar přímo od autora posledním majitelům, glazovaná keramika, signováno, tři paprsky lepeny
Šířka: 27 cm, výška: 18,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.12.2018 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč