71. Mexičan
Autor: Jan Kutálek
(1917 Praha - 1987 Praha)
Značeno vespod tlačenou značkou. Přisouzeno autorovi, jedná se o multiplikát podle návrhu Jana Kutálka produkovaného v 50. letech 20. století.
Výška: 13 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč