Milovanice

Autor: František Zikmund
(1893 Železnice - 1955 Praha)

signováno vpravo dole, podobný obraz publikován v knize Má vlast z roku 1940
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 34 cm, rámování: 47 x 64 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč