22. Vesnické stavení

Autor: František Zikmund
(1893 Železnice - 1955 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 56 cm, výška: 38 cm, rámování: 56 x 74 cm

Konec dražby: 10.12.2018 18:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč