Ve žních na Vysočině

Autor: František Zikmund
(1893 Železnice - 1955 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1932
Šířka: 51 cm, výška: 39 cm, rámování: 45 x 66 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč