Cesta k vesnici - Velký formát

Autor: František Zikmund
(1893 Železnice - 1955 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 93 x 123 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč