41. Karlův most z Kampy
Autor: Jiří Hudeček
(1910 Praha - 1971 Častolovice)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1945
Šířka: 59 cm, výška: 43 cm, rámování: 75 x 90 cm
Konec dražby: 05.03.2019 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč