Karlův most z Kampy

Autor: Jiří Hudeček
(1910 Praha - 1971 Častolovice)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1945
Šířka: 59 cm, výška: 43 cm, rámování: 75 x 90 cm

Konec dražby: 05.03.2019 20:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč