Zátiš s ovocem

Autor: Jiří Mádlo
(1934 Lovosice - 2008 ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1996
Šířka: 34 cm, výška: 25 cm, rámování: 42 x 51 cm

Konec dražby: 19.07.2021 22:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč