227. Národní třída
Autor: Jiří Mádlo
(1934 Lovosice - 2008 ?)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 29/80, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1964
Šířka: 32,5 cm, výška: 62 cm, rámování: 95 x 63,5 cm
Konec dražby: 12.12.2018 21:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč