257. Halda
Autor: Jiří Mádlo
(1934 Lovosice - 2008 ?)
volný list, paspartováno, signováno a datováno vpravo dole, název díla vlevo dole
Technika: litografie, datace: 1957
Šířka: 16,5 cm, výška: 12 cm, rámování: 21 x 29,5 pasparta
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.06.2022 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč